Ariel, Bold o gal nežinomas brand'as?

2020-01-23 20:05:31 2 Skaityta: 2274
Ariel, Bold o gal nežinomas brand'as?

Šiandien aš viską perku pagal prekinį vardą ir jei ne VERSACE, GUCCI, AR PRADA, tai man prekė visai netinka ir net nežiūriu į tą pusę. Ogi TIKRAI NE!!Nesu brand'ų vergė ir suprantu,kad kas slypi po garsiu pavadinimu nebūtinai atspindi tikrąją kokybę ir kainą. Toks pat iššūkis surasti kokybę, mūsų šeimoje atsirado prieš 7 metus,kai atsirado vaikų ir reikėjo apsispręsti su kuo švarinsiu namus ir šeimą, nes juk nepaliksiu visų murzinų. Kadangi buvo pati mūsų verslo pradžia, tai aš automatiškai rinkausi iš to,kuo patys prekiaujame - Ariel, Bold, ir Dalli skalbiklių.

Tuo metu ir jau visus 7 metus mane nugalėjo trečiasis variantas. Kodėl? Ariel ir Bold nežavėjo savo kvapais, nors kitiems tai numeris 1. Bet manau paskutiniu metu Ariel tikrai patobulėjo šiuo klausimu ir naujasis skalbiklis su lengvu febreze aromatu yra superinis. Bold man šiaip niekada nebuvo favoritas,nežinau kodėl, nepatiko ir tiek,nors ir viskas su juo ok :)) Labiausiai mano atsirinktas ir pamėgtas buvo vokiečių 100% originalus ir daug kam nežinomas Dalli su dėmių išėmėju, minimaliai turintis kvapo,kuris neerzina. Produktas puikus ne tik dėl šitų dvejų savybių,bet ir dėl to,kad protingai naudojant yra tikrai skalsus. Turintys didelę šeimą tai tikrai įvertins.

Aptariant visus šiuos 3 skalbiklius nėra vienos galutinės nuomonės, nes kaip sakoma kiekvienam savo, o visai neskalbęs juk nebūsi,tad rinkis,kas labiausiai prie širdies limpa :))

Gero skalbimo visoms!!

Komentarai

Rašyti komentarą

Vokiskaprodukcija.lt 2024
Sprendimas Pastebimas.lt

Susisiekite