Pristatymo informacija

Pristatymas į Omniva terminalus

Patogus prekių atsiėmimo būdas. Užsakytas prekes po 1-3 darbo dienų po užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo galėsite atsiimti pasirinktame Omniva terminale visoje Lietuvoje. Apie siuntos gavimą būsite informuotas SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą. Siuntas atsiimsite greičiau nei per minutę, terminale suvedę SMS žinute ir (ar) el. paštu gautą PIN kodą. Omniva siuntų savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą, todėl siuntas galėsite atsiimti Jums patogiausiu metu. Plačiausiame ir tankiausiame Omniva terminalų tinkle pasirinksite sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.
Užsakymus nuo 29 € visoje Lietuvoje pristatome nemokamai*. Standartinis pristatymo mokestis į Omniva terminalus 1,99€. 

      Nuo kovo 16 d. visos privatiems gavėjams skirtos el. parduotuvių siuntos su kurjeriniu pristatymu automatiškai peradresuojamos į artimiausią laisvą paštomatą iš anksto neperspėjus. Primename, kad prekių pristatymas į paštomatus lieka vienu saugiausių būdų, nes jis leidžia išvengti tiesioginio kontakto. Didžioji dalis – 298 iš 300 – mūsų paštomatų įrengti atvirose vietose, lauke, mokėjimas už paslaugas vykdomas bekontakčiu atsiskaitymo būdu, o tai taip pat sumažina riziką.

Pristatymas į namus NEVYKSTA
Užsakytas prekes per 1-3 darbo dienas po užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Prekės pristatomos darbo dienomis I-V 8:00 - 18:00. Kurjeris prieš atvykdamas Jums paskambins ir suderins patogų pristatymo laiką. 
Užsakymus nuo 49 € visoje Lietuvoje pristatome nemokamai*. Standartinis pristatymo mokestis į namus ar kitą Jūsų nurodytą adresą 3,49€. 

Kainos


Pristatymo būdasPristatymo laikasPristatymo kainaNemokamas pristatymas
Omniva terminalas1 - 3 darbo dienos1,99€Nuo 29 €*
Per kurjerį į namus1 - 3 darbo dienos3,49€Nuo 49 €*

Vokiskaprodukcija.lt 2020
Sprendimas Pastebimas.lt

Susisiekite